• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Water Jet Basınçlı Yıkama Tabancası

Stok 10+

29.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Waterr Jet Basınçlı Yıkama Tabancası  Water Jet Power Washer ile istediğiniz her şeyi hiç bir ekstra masraf yapmadan sadece şebeke suyuna bağlayarak tazyikle yıkayabilirsiniz. Evet, yanlış okumadınız... Elektrik, pil, herhangi bir yakıt sarfiyatı olmadan sadece ve sadece şebeke suyuna bağlayarak tazyikli su elde edebilirsiniz.   Power Washer Anahtar Özellikler:
  - Kullanımı hızlı ve kolaydır. - Herhangi bir yakıt veya elektik enerjisi gerektirmez. - En dar alanlardaki kirleri bile kolayca giderir. water jet - Sıradan herhangi bir bahçe hortumuna uyar. - Su basıncını vana sayesinde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. - Hafif kullanışlı ekonomik olan Water Jet i zevkle kullanacaksınız.
  Güçlü Yıkama, Uzaktan Temizlik, Ayarlanabilir Basınç:
  - Tüm erişemeğiniz yerlerdeki yapışmış kirleri kolayca çıkarır. - Evinizin 2.kat veya 3.kat pencerelerini bahçenizdem temizleyebilirsiniz. - Aracınızı uzaktan, üzerinize damla su sıçramadan rahatlıkla temizleyebilirsiniz. - Oto yıkamaya gitmeden hemen evinizin önünde aracınınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. - Suyu istediğiniz kuvvette püskürterek çiceklerinizi sulayabilirsiniz. water jet - Havuz kenerlarını, verandanızı, balkonunuzu tazyikli su ile zahmetsizce yıkayabilirsiniz. - Binanızın dış cepheleri, panjurşarı, pencereleri zorlanmadan temizleyebilirsiniz.
  Water Jet Teknik Özellikler: water jet

  Her türlü hortuma uyumlu kolay bağlantı. Uzun alüminyum borusu, paslanmaz çelik basınç kolu ve ikinci bir uç aparatı ile harika bir alet.
  Hortumu Takın ve Gücü Görün!

  Normal şebeke suyu Water Jet e gelir. Water Jet in güçlü basınç uygulama mekanizması sayesinde suyu 20 metreye kadar tazyikli bir şekilde püskürtür. 
  Water Jet Nokta Vuruşlu Aparat: water jet

  Avlunuzu, döşeme taş aralarını, havuz kenarlarını, yıkamada güçlük çektiğiniz büyük aletlerinizi, halılarınızı, kısacası aklınıza gelebilecek heryerde kullanabilirsiniz.
   water jet Süpürme Aparatı:

  Süpürme aparatı ile istediğiniz bütün yüzeylerdeki tozları, kirleri, birikmiş atıkları, yaprakları, çok kolay ve eğlenceli bir şekilde temizleyebilirsiniz.
  Water Jet Ayarlanabilir Basınç Kolu: water jet

  Ayarlanabilir basınç kolu sayesinde suyu istediğiniz kuvvette püskürterek çiceklerinizi sulayabilirsiniz.
  Water Jet, kullanımı kolay, hafif, taşınabilir, pratik ve çok eğlenceli! Bu ürünü sahip olarak ne kadar doğru bir karar verdiğinize 

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !