• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin
 • Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Termal Sauna Yelek - Zayıflama Yardımcı Yelek

Stok 10+

39.00 TL

Beden Seçiniz:
Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  ORJİNAL TERMAL SAUNA ŞORT & YELEK

  Termal Sauna Şort

  Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar. İşte aradığınız ürün! 

  Termal sauna şortu ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde kilo vermenize yardımcı bir ürün.

   


  Termal Sauna Şort siparişiSauna Şort‘u giydikten çok kısa bir süre sonra, oturduğunuz yerden etkilerini hissetmeye başlayacak, kendinizi yormadan ve midenizi bozmadan göbek ve kalçalarınızdaki fazlalıklardan kurtulmaya başlayacaksınız.

   

  ETKİ MEKANİZMASI:

  Termal Sauna Şort

  Termal sauna şort doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirmesinde yardımcıdır. 

  Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlamasında, termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlamasında yardımcı olur.

   

  KULLANIMI & BİLGİLENDİRMELER

  Termal Sauna Şort

  KULLANIMI:
  Gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Termal Sauna Şortunuzun bedenini seçerken mevcut bedeninizi işaretlemeye özen gösteriniz. Ürünler bedeninizi saracak ve inceldikten sonra dahi kullanmaya devam edeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.

  TERMAL TUZUN KULLANIMI:
  Bir çay bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek eritiyoruz, daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.

  BEDEN UYUŞMAZLIĞI DURUMUNDA:
  Termal Sauna Şort ve Yelek alırken beden seçiminizi mevcut bedeninize göre yapmanız önerilmektedir. Ürün size teslim edildikten sonra ilk denemenizi "TUZ KULLANMADAN" gerçekleştiriniz ve beden ile ilgili şüpheleriniz olması durumunda derhal bizlere başvurarak beden değişimi talep ediniz.

  BEDEN SEÇİMİ: İçerik:
  Beden Seçiminizi yaparken mevcut bedeninize göre tercih yapınız. Bir beden büyük veya küçük tercihler yapılmamalıdır. Uyumsuzluk durumunda beden değişimi mümkündür.
  İçindekiler:
  -Sauna Yelek 
  - Sauna Tuz
  -Sauna Termal Kemer
   

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !