• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Senosi Sıkı Göğüsler İçin Senosi Köpük Sprey

Stok 10+

39.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Senosi Sprey ile içeriğindeki tamamen doğal bitki özlerinden özenle oluşturulmuş formül göğüs ve göğüs ucu şişkinliğini sağlayıcı bir etkiye sahip.Gricar Italia Laboratuvarlarında geliştirilen Senosi bu alanda bir ilk. Eşsiz Mikro- Köpük Sprey teknolojisi sayesinde içeriğindeki formül cilde derinlemesine ve direkt etki ediyor. İçerdiği vitamin açısından zengin doğal formülü ile Senosi hem göğüsleri gerginleştirip, sıkılaştırıyor, dik bir görünüm kazanmaya yardımci oluyor hem de cildi beslemeye yardimci oluyor


  Şifalı bitkilerden geliştirildi
  Senosi içeriğinde şerbetçiotu, keçi sedefi, rezene gibi şifalı bitkilerin yanısıra denizaşırı ülkelerde çok makbul sayılan ve özellikleri çeşitli toplumlarda kadınlar tarafından binlerce yıldır bilinen Buenos Aires Giacinto’su ve Impatiens Noli Tangere gibi bitkiler bulunuyor. Bu bitkilere bitkisel yağların ve proteinlerin etkisi de eklendiğinde cilt üzerinde üzerinde olumlu bir etki oluşturan Senosi tamamen yan etkisiz.


  Ne kadar sürede etki eder?
  Senosinin ilk uygulamada ferahlık hissi ile birlikte gerginlik ve sıkılaşmayı kısa sürede hissettirdiği belirtiliyor. Yetkililer, yapılan mammografik testlerde ise, 20 günlük kullanım sonucunda, göğüs bölgesindeki kolajen yapının güçlendiğini ve göğüs kaslarının sıkılaştığının tespitine yardımci oluyor edildiğini kaydetti.

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !