• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Relax Tone Masaj ve Titreşimli Zayıflama Aleti

Stok 10+

59.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Relax & Tone'un yalnızca kilo sorunlarında iş gördüğünü mü sanıyorsunuz?

  Bu  alet ile sırt ve boyun ağrılarınızdan kurtulacak, kan dolaşımınızı  hızlandıracak, aynı zamanda bacak ve ayaklarınıza masaj yaptırmış  olacaksınız. Relax & Tone'a sahip olmak, evinizde sizi bekleyen, tüm  vücudunuza masaj yaparak rahatlamanızı sağlayacak özel bir masöre sahip  olmak gibi. Avantajları:

  Kolay ve rahat kullanım Taşınabilir Üst düzey etkili İncelme, şekil verme ve masaj, üç özellik tek bir alette Dakikada 2500'ün üzerinde titreşim sağlayan off-centre axis tasarım Teninizin derinlerine nüfuz eden etki Egzersiz yapmanıza gerek bırakmadan tüm vücudunuzu çalıştırır İnanılmaz sonuçlar için yapmanız gereken yalnızca günde 10 dakika Kalça bölgesini incelterek şekil kazandırır Bacaklarda incelme Selülite karşı etkilidir Kan dolaşımını hızlandırır Kasları rahatlatır Sırt ve boyun ağrılarına karşı etkilidir Bacak ve ayaklarınıza masaj yapar Ölü derilerin atılmasını sağlar Spesifik ihtiyaçlara yönelik 4 orijinal eklenti ünitesi Hız kontrolü  

  Dilerseniz,  Relax & Tone ile portakal görünümlü cildinizi düzleştirebilir,  vücudunuzdaki yağların atılmasını kolaylaştırabilirsiniz. Anti-selülit  ürünlerini kullanmanız bu süreci hızlandıracaktır. Relax & Tone 4 ayrı eklenti ünitesiyle birlikte geliyor: 1. Düz Eklenti Ünitesi: Boyun, omuz ve sırt masajları için. 2. Dalgalı Eklenti Ünitesi: Yağlara karşı savaşmanız için özel olarak tasarlanmış dalgalı ünite. 3. Hareketli Eklenti Ünitesi : Hareketli 8 bilye üzerindeki bu eklenti, masaj ve vücut incelmesinde etkili olacak. 4. Mikro Ayak Törpüsü: Ayaklarınızdaki ölü derilere karşı etkili.  Tek yapmanız gereken Relax & Tone'u vücudunuzda uygulama yapmak  istediğiniz bölgeye uygun aparatla yerleştirmek.

  Sonrasında, isterseniz Relax & Tone sizin yerinize çalışarak fazlalık yağlardan ve selülitten kurtulmanızı sağlayacak.

  Relax  & Tone 'un ardındaki sır, dakikada 2500'ün üzerinde rpm  titreşimiyle teninizin derinlerine nüfuz eden ve bu yolla istenmeyen yağ  ve kalorilerden kurtulmanızı sağlayan orijinal off centre axis  tasarımdır.

  İster  vücudunuzun belli bir bölgesini şekillenmesini, ister bütün vücudunuzun  incelmesini hedefliyor olun, tek yapmanız gereken günde yalnızca 10  dakika Relax & Tone kullanmak.

  Sadece dolaşımı hızlandırıp masaj etkisiyle yağlarınızı yakmak, Relax & Tone 'un özelliklerinden sadece biri...

  İsterseniz diğer apartları farklı devirlerde kullanarak kullanarak;
  * Kan dolaşımını hızlandırır ve yorgun kasları ısıtarak rahatlatır. * Gevşemiş kasları toparlar, * Sırt ve boyun ağrılarına karşı etkilidir. * Bacak ve ayaklarınıza masaj yapar. * Ölü derilerin atılmasını sağlar. * Teni canlandırır, cildi yenilemeye yardımcı olur.
  İçindekiler: 1 x Relax & Tone Ünitesi 1 x Düz Eklenti Ünitesi 1 x Dalgalı Eklenti Ünitesi 1 x Hareketli Eklenti Ünitesi 1 x Koruyucu Kapak 1 x Kullanım Kılavuzu  

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !