• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Nano Ball – Çamaşır Makinası Topu

Stok 10+

29.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Deterjansız, Kireç Çözücüsüz, Yumuşatıcısız 2000 yıkama

  • Memnun Kalmazsanız Para İade Garantilidir
  • %100 Alman Malı 1 Yıl Garantili Orijinal Üründür
  • Tamamen Doğal Malzemelerden Üretilmiştir
  • Böyle Cep Dostu Bir Ürün Daha Yok.

   

  Topun İçindeki Maddeler Nelerdir?

   

  Nano Ball Deterjansız Çamaşır Yıkama Topu kesinlikle deterjanlardaki gibi suda eriyen zehirli kimyasallar ve ağartıcılar içermez

  İçinde Ufak top şeklinde doğal bazı elementler içerir bunlar:

   

  Alkali topları: İçme suyu arıtma cihazlarının filtrelerinde de kullanılan doğal bir toprak elementidir, suyun Ph değerini değiştirerek çözünürlüğünü arttırır, lekelerin kolayca çıkmasını sağlar.

   

  lorür topları: Sudaki kireci kendi üzerine çekip biriktirir, makineyi korur, çamaşırların daha yumuşak kalmasını sağlar.

   

  Toprak mıknatısı topları: Sudaki negatif iyonların titreşimlerini arttırarak yüzey gerilimini değiştirir derine işlemiş kirleri söker.

   

  Porselen-Kireç topları: Anti bakteriyel özelliktedir. Küf ve bakterilerden arındırır.

   

  Nasıl Kullanılır?

  Çamaşır makinenize çamaşırlarınızı her zamanki gibi yerleştirip içine Nano Ball Deterjansız Çamaşır Yıkama topunu da yerleştirip makinenizi her zamanki ayarlarında çalıştırın.

   

   Ayda 1 kez Nano Ball Deterjansız Çamaşır Yıkama topunuzu güneş ışığı altında 3-4 saat bekleterek şarj etmeniz topun gücünün azalmasını engelleyecektir

   

  Çok ağır lekeli çamaşırlarda makine içine normalde kullandığınız deterjan miktarının çeyreği (1/4'ü) kadar deterjan eklemeniz gerekebilir.

   

  Ürün 4 kilo çamaşır yıkamaya göre tasarlanmıştır, daha fazla çamaşır için makine içine 2 adet birden yerleştirilmelidir. 

   

  Neden Şimdiye Kadar Yaygınlaşmadı?

  Su arıtma sistemleri için üretilen bu sistemin leke çıkartma etkisi anlaşılınca geliştirilip,İlk olarak sanayi tipi çamaşır yıkama makinelerinde yaygınca kullanılmaya başladı. Fakat milyarlarca dolarlık deterjan piyasasının devlerinin baskısı ile yeni çıkan bu teknoloji perde arkasında tutuldu ve halen de tutulmaya çalışılıyor.

  Devlete yapılan baskılarla içinde kimyasallar barındırmayan bu Nano Ball Deterjansız Çamaşır Yıkama topları aylarca gümrükte tutulup laboratuara numuneler gönderilip, defalarca farklı farklı testlere tabi tutularak ithalatı zorlaştırılmakta ve yavaşlatılmaktadır.

   

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !