• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Multi Fit Plus Çok Fonksiyonlu Karın Kası ve Mekik Aleti

Stok 10+

75.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Multi Fit Plus Çok Fonksiyonlu Kol, Omuz, Bacak, Karın Kası ve Mekik Aleti Özellikleri ve Kullanımı :

   

  Multi Fit Plus Çok Fonksiyonlu Kol, Omuz, Bacak, Karın Kası ve Mekik Aleti  Eğer sıkı ve kaslı görünmenin tek yolu yüzlerce mekik ve şınav çekmek, sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Eğer kaslı bir sırt, düzgün omuzlar ve kollara sahip olmak için pahalı üyeliklerle spor salonlarında saatlerinizi ağarlık kaldırarak harcıyorsanız bir daha düşünün. Sizin için bir süprizimiz var. İşte karşınızda MULTİ FİT PLUS.

  MULTİ FİT PLUS egzersiz aletini kendi evinizde ne zaman canınız isterse o zaman kullanabilrsiniz. Bu olağan üstü yeni fitness buluşu o kadar güçlü ve etkili ki size tüm vücut çalışmasını garanti ediyor. Tüm egzersizleri günde sadece 5 dakika ayırarak kolaylıkla ve az çaba harcayarak yapabilirsiniz. Multi Fit Plus ile 5 dakika egzersiz yaparak 200 farklı sıkıştırma hareketine eş değer sonuca ulaşacaksınız.

  Mekik ve şınav gibi sıradan karın egzersizleri sadece tek bir karın bölgesini hedef alır. Üst kaslar çalışırken orta ve alt kaslar çalışmaz. Kardio makimeleri yağları yakar ama kaslarınıza etki etmez. Oysa Multi Fit Plus üst, orta, alt ve ana karın kaslarını eş zamanlı çalıştırır. Asla dinlenmelerine izin vermez. Bu Multi fit Plus egzersizinin çok daha yoğun etkili ve geleneksel egzersiz ya da aletlerin aksine kısa zamanda daha iyi sonuçlar vermesini sağlar.

  Çok fonksiyonlu yapısı sayesinde bacaklarınızı da hiç zorlanmadan çalıştırabileceksiniz. Hem de diğer aletler gibi tek yönlü değil, tüm kaslarınızı aynı anda çalıştırarak istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

  Multi fit plus kullanımı kolay ve eğlenceli bir egzersiz aleti. Yardımcı güç bantları sayesinde siz hareket ettikçe vücudunuzun gerilimini arttırırarak size daha dirençli ve güçlü bir egzersiz sunar. Tek ihtiyacınız ise günde 5 dakika.

  Diğer aletlerle sadece belirli bölgeleri çalıştırmakla sınırlısınız. Oysa Multi Fit plus ın eşsiz tasarımı merkezdeki kaslarınızı çalıştırarak vücudunuzu şekillendirme ve güçlendirme imkanı sunar. Utanç verici bel simidini yok etmek için ideal ve hızlı sonuç sağlar ve hantal pahalı makinelerin aksine çok az yer kaplar. Kullanımı ve kurulumu kolaydır. İçerisinde yer alan elastik güç bantları, tekerler ve meti sayesinde 50 den fazla farklı egzersiz yapabilirsiniz.

  Ama hepsi bu kadar değil Multi fit plus ile kalçalarınızı da sıkılaştırabilirsiniz. İç ve dış kalça kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Bitmedi göğüs, omuz ve arka sırt kısmını da çalıştırabilirsiniz.

  Multi fit plus ile hayal ettiğiniz vücuda fazla vakit harcamadan etkili bir egzersizle kavuşun. Hergün sadece 5 dakikayla incelecek, şekillenecek ve vücudunuzun her bölgesini güçlendireceksiniz.

  Tüm dünyada satış rekorları kıran Multi fit Plus artık Türkiye de.


  Multi fit Plus teknolojisi bugüne kadar yapılmış en mükemmel egzersiz aleti olarak sizi forma sokup istediğiniz vücuda kavuşturacak. Hemde herkes için kolay ve basit bir şekilde. Vücudunuzu şekillendirmek iyi görünmek istiyorsanız sizde bir Multi Fit Plus egzersiz aletine sahip olmalısınız.

  Kardio ve karın egzersizlerini bir arada yaptıran Multi Fit Plus ile istediğiniz kıyafetleri giyebilecek ve forma girerek sağlıklı bir hayata da kavuşacaksınız. Ayrıca altılı karın kaslarınız ve kollarınızla ne kadar iyi hissedebileceğinizi bir hayal edin. İşte bunlar Multi Fit Plus ile mümkün. Eğlenceli kolay ve çok etkili. Size en iyi sonuçları vermeyi garanti ediyor.

  Multi Fit plus ile egzersizlerinizi çok daha kolay ve eğlenceli hale getirerek rahatlıkla daha fazla set yapabileceksiniz. Böylece motive olarak istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız o kadar kalori ve yağ yakarsınız. İnceleceksiniz zayıflayacaksınız.

  Multi Fİt Plus ile günde 5 dakika egzersiz yapmanız yeterli olacaktır. Pahalı salon üyeliklerine zorlu ve yetersiz egzersizlere son. Multi fit plus size kolay ve etkili bir sonuç sunuyor. tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz egzersizlerin hepsi bu alette. Multi fit plus ı kullanmakta kurmakta çok kolay. Saklaması daha da kolaydır.

  Multi Fit Plus ile istediğiniz kıyafetleri giyebilecek ve forma girerek sağlıklı bir hayata da kavuşacaksınız.
  Ayrıca altılı karın kaslarınız ve kollarınızla ne kadar iyi hissedebileceğinizi bir düşünün.
  Artık bunlar Multi Fit Plus ile mümkün.
  Hayatınızda bu pozitif değişikliği yapmaya hazırsınız.
  Hemen bu muhteşem fırsattan yararlanın.

  2 Yıl Garantili

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !