• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

DR. Genics Phenomenon Aşk Parfümü

89.00 TL

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  DR. Genics Phenomenon Aşk Parfümü

  DR. Genics Phenomenon 125 ML Aşk Parfümü Erkeklere Özel Kadınları Etkilemek İçin Afrodizyak Feromon Parfüm

  Erkekler genellikle reddedilmek ve bu yüzden küçük düşme korkusuyla kadınlara yaklaşmaktan çekinir. Bazı erkekler ise sadece reddedilme korkusu yüzünden platonik olarak sevdiği kadına duygularını açamaz. Ancak bu korkular artık yersizdir.

  Arzuladığınız partnerinize sadece kokunuzla etkilemek, size karşı daha istekli olmasını sağlamak mümkündür. Bilim adamlarının yıllardır üzerinde çalıştığı feromon hormonu sayesinde kadınlar erkeklere karşı daha istekli olmaktadır. İçerinde feromon hormonu bulunduran parfümler, size etkilemek istediğiniz kadına karşı çok daha şanslı olma imkanı sunar.

  DR. Genics Love Feromon Parfüm içinde bulundurduğu yoğun feromon ile adeta büyülü bir afrodizyak parfümdür. DR. Genics Feromon yoğunluğunun yanı sıra şekerli baharatlı kokusu tam bir mevsim kokusu olmasını sağlar.

  DR. Genics Parfüm kullandıktan sonra trende, otobüste, vapurda ya da girdiğiniz her hangi bir yerde kokunuzu duyan kadınların size karşı olan bakışlarının değiştiğini hissedeceksiniz. Böylelikle DR. Genics Feromon Parfüm sayesinde gireceğiniz tüm ortamlarda kadınlar sizi fark edecek ve sürekli onların odak noktalarında olacaksınız. Ve böylelikle kadınlar konusundaki şansınız katkat artacak reddedilme ihtimaliniz en aza düşecektir.

  DR. Genics Love Feromon Parfüm sadece dışarıda değil yatak odasında da muhteşem etkiler yaratan bir parfümdür. Cinsel ilişki öncesinde DR. Genics Feromon Parfüm kullandığınız taktirde partnerinizin cinsel arzuları en üst düzeye çıkacak ve şehvet dolu bir gece geçireceksiniz.

  DR. Genics Love phenomenon afrodizyak parfüm içeriği Amerika' da hazırlanmış ve Fransa' da üretilmiş bir parfümdür. T.C. Sağlık Bakanlığı Kozmetik Kanununa uygun içeriklerden üretilmiş ve ithal edilmiştir.
   

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !