• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Dekoratif Masa ve Duvar Lambası 4 Ledli

Stok 10+

38.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Stil sahibi tasarım severler için ışıldayan ‘sihirli değnek’ Led Light akıllı tasarım düşkünlerine göz alıcı ve dekoratif bir Led aydınlatma seçeneği sunuyor.

  22 cm uzunluğundaki yuvarlak gümüş ışık çubuğunun yan yüzeyi boyunca sıralanan dört adet Led lamba ışıldayan bir sihirli değnek görünümü sağlıyor.

  Farklı monte etme seçenekleri sayesinde 4 Led Dekoratif Masa ve Duvar lamba vurgulanmayı bekleyen tüm ayrıntılara ışıltı katıyor.

  Büfelerde çiçekliklerde oturma odasının duvarındaki sevilen bir resimde veya iki kişilik romantik bir yemekte kısacası uygulandığı her yerde yenilikçi ışık yayan diyotları ile 4 Led Dekoratif Masa ve Duvar lamba her zaman doğru ışığı doğru yönde veriyor.

  Esnek tutturma plakası sayesinde masaya veya duvara monte edilebilen Led light farklı kullanım imkanları sunar.

   

  Örneğin pratik yapışkan yüzey kullanılarak veya bir vidalı bağlantı aracılığıyla tutturma plakası her tür yüzeye sabitlenebilir.

  Tutturma plakasının mıknatıslı bağlantısına dik açıyla veya yatırılarak kenetlenen Led lamba duvara veya eşyalara yatay ya da dikey olarak yerleştirilebilir.

  Ayrıca tutturma plakası taşınabilir bir tabana da çevrilebilir.

  4 Led Dekoratif Masa ve Duvar lamba kolayca bir mum gibi dikey olarak plakaya yerleştirilir ve masaya veya yere konur. Dört adet Led sayesinde 22 cm uzunluğundaki ışık çubuğu tüm karanlık köşeleri aydınlatacaktır.

  İki kişilik yemek masasında Led lambayı yerleştirerek romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Masaya yerleştirilebilen dekoratif Led lamba akşam yemeğinde mum yerine kullanılarak çok özel bir aydınlatma sağlar.

   

  Özellikleri:

  LED : Krom reflektörlü 4 x 5mm radyal Led’ler .
  Pil Ömrü : Yaklaşık 30 saat .
  3 Adet AAA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahil değildir.)


  Ölçüleri :

  Genişlik (Çap) : 16 mm.
  Uzunluk : 22 cm .
  Ağırlık: 93 Gram.


  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !