• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti

Stok 10+

29.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti

   

  Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti, sizi hayalini kurduğunuz sonuca ulaştırıyor! Türkçe kullanım kılavuzu eşliğinde kolay kullanım ve rahat taşınabilirliği sayesinde bir yandan kas ve omuz ağrıları olanlara çözüm sunarken, diğer yandan da incelme hayalleri olanlara ve bölgesel problem yaşayanlara formda bir vücut sağlıyor.


  Kullanım aşamasında sunduğu mod ayarlama seçenekleriyle vücudunuzu test edecek ve harekete geçireceksiniz.

  Her kesimden talebi olan cihazın en çok talep edenleri ise spor salonuna gitmek için vakit bulamayanlar oluyor. Kullanım için hiçbir çaba harcamadan kısa sürede etkisini görenler ise hayallerine adım adım yaklaştıkları için herkesin kullanmasını öneriyor.

  Butterfly ABS ile Vücudunuzdaki Kan Dolaşım Hızınızı Canlandırın!

  Hafif ama etkili titreşimleri sayesinde bütün kasları harekete geçiren Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj aleti, bütün bu işlemleri yaparken aynı zamanda da masaj etkisi sağlar, kas felçlerini iyileştirir ve beslenme biçimini düzeltir.

  Düzenli kullanımdan sonra istediğiniz sonuca ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Butterfly ABS Güvencesi Altında Boyutuyla Uyumlu Fiyat İlişkisi!

  ‘Bu kez düzenli olarak gideceğim!’ umutlarıyla yola koyulan fakat bir süre sonra günün yoğunluğuna bir de spor salonunu eklemek istemeyenler için hem taşınabilir hem de spor aletlerinden çok daha ucuz fiyata sahip olan Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti, bahanelerinizi ya da sebeplerinizi sonlandıracak!

  Denemeye Değer!

  Göz korkutan yüksek fiyatlı cihazlar yerine daha cazip fiyata sahip olması, karın kaslarını harekete geçirmek isteyenleri ve masaj severleri pişman etmiyor!

  Etkisi Güçlü, Kullanımı Basit!

  Sadece iki adet kalem pilden gücünü alan cihaz, etkisiyle mutluluk saçıyor!

  Butterfly Abs’yi kullanmadan önce ilk olarak vücudunuzda kullanmak istediğiniz bölgeyi (kol, omuz, karın) temizleyin. Daha sonra pedleri çekerek vinil kapağından çıkarın ve yapışkan jel pedlerini bölgeye yapıştırın. İşte bu kadar! Ayrıca cihazı kapatmayı unutsanız bile, Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti’niz sadece 12 dakika sonra kendiliğinden kapanacaktır.

  Butterfly ABS Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı ve Masaj Aleti’nin Mucizesi Nasıl mı Gerçekleşiyor?

  Günde sadece 2-3 kez 12 dakika kullanmanız gereken mucize alet, duş sonrası kullanımda etkilerini daha iyi gösteriyor. Dikkat etmeniz gereken tek şey ise yemekten sonraki 30 dakika boyunca cihazı kullanmamanız ve kullanım süresini uzatmamanız! Aksi halde sürenin uzunluğu kendinizi yorgun hissettirecektir!

  Yoğun Olmanız Engel Değil!

  Butterfly ABS için yoğun olmanız önemli değildir. Cihazı kullanmaya başlamanız, kullanmaya devam edeceğinizin de garantisidir. Artık bulaşık yıkarken, televizyon izlerken, ders çalışırken ya da yapmanız gereken diğer şeylerle uğraşırken, bir yandan da ağrılarınızdan ve yağlarınızdan kurtulabileceksiniz.

  Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

  Cihazınızı uzun ömürlü kullanmak için güneş ışığından, yüksek sıcaklıktan, nemli, ıslak ve tozlu ortamlardan uzak tutmanız gerekmektedir. Ayrıca cihazı bir aydan daha uzun bir süre için kullanmamayı düşünüyorsanız bataryayı cihazdan çıkarıp muhafaza etmenizde fayda vardır.

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !