• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Braun IRT4020 Thermoscan Kulaktan Ateş Ölçer

Stok 10+

99.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Ürün Hakkında


  Braun IRT4020 Thermoscan Kulaktan Ateş Ölçer

  Ürünün Adı: Braun Markası: Braun Üretim Yeri: Almanya Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 aydan itibaren kullanıma uygundur. Kullanım Ömrü: Bakanlıkça tespit edilen ve ilan edilen kullanım ömrü 10 yıldır. Kalite / Onay Belgeleri: CE Standartlara Uygunluğu: DIN En 60601-1:3/96 Medikal Elektirkli Cihaz Genel güvenlik standartları:  DIN EN 12470-5:2003 Klinik Ateş Ölçer -Kızılötesi kulaktan ateş öleçrlerin performansı (maksimum ürün)
  Özellikleri: -Görüntülenebilen ölçüm aralığı: 34 - 42.2 ºC (93.2-108ºF) -İşlem için gerekli sıcaklık aralığı: 10-40ºC (50-104ºF) -Gösterge çözünürlüğü:0.1ºC veya ºF -Doğruluk Oranı: ±0.2 ºC (35.5-42ºC) (95.9-107.6ºF) -Klinik olarak tekrar edilebilirilik:±0.14ºC (±0.26ºF) -Pil Ömrü: 2 Yıl / 1000 ölçüm
  Fonksiyonları: -Sahip olduğu kalite belgeleri ve onay belgeli, birkaç saniye içerisinde, güvenerek kullanacağınız her zaman profesyonel doğru ölçüm... -ExacTemp teknolojisi sahip, ölçümün doğru olduğunu onaylamak için geri bildirim sistemi -Hazır olduğunu bildiren "bip" sesi -Daha nazik bir kullanım için yeni esnek uç -Hafıza fonksiyonu ( 1 Ölçüm kapasiteli hafıza )
  Kullanım Amacı ve Durumları:Bebeğinizin ateşini kontrol altında tutmak ve doğabilecek istenmedik durumlar için önceden tedbir alabilmeniz için
  Neden Kulaktan Ateş Ölçer? Ateş ölçmenin esas amacı, vücudun ateşini, başka deyişle hayati önem taşıyan organlarımızın sıcaklığını ölçmektedir. Kulaktan ölçülen ateş, vücudun iç sıcaklığını en doğru şekilde yansıtır. Çünkü kulak zarı, kanı, beyindeki ısı kontrol merkezi olan hipotalamuz ile beraber aynı damardan sağlar. Bu nedenle, vücut iç sıcaklığında meydana gelen değişiklikler, kulaktan vücudun diğer kısımlarına oranla, daha kısa zamanda ve daha doğru bir şekilde saptanabilir.
  Neden Braun?Doktorların ve annelerin 1 numaralı seçimi. Dünyada diğer infrared ateş ölçerler arasında, doktorlar ve anneler tarafından en çok kullanılan markadır.
  Ürün Tanımı -Yedek Filtre -Mercek -Yedek Filtre Dedektörü -Gösterge -ExacTemp Işığı -Başlatma Düğmesi/Start (Gösterge ekranının arkasında) -Pil Bölümü Kapağı -Baş Koruyucu Kapak
  Hafıza Fonksiyonları: Son yapılan ölçüm değeri hafızaya alınır ve cihaz tekrar açıldığında otomatik olarak ekranda gösterilir. Son yapılan ölçüm <> sembolü ile birlikte görüntülenir.
  Paket İçeriği: -Braun ThermoScan kulaktan ateş ölçe -Koruyucu başlık -21 adet kullan at lens filtresi -Hemen kullanımiçin 2 adet akalin pil ürün içine yerleştirilmiştir.
  Bakım ve Temizliği: Mercek ucu cihazın en hassas bölümüdür. Ölçüm doğruluğundan emin olmak için merceği daima temiz tutmak ve üzerinde takılı bir yedek Filtre bulundurmak çok önemlidir. Eğer ateş ölçerinizi kazara yedek filtre olmasızın kullanırsanız, mercek ucunu aşağıdaki gibi şekilde temizleyiniz. Cihazın gövdesini ve göstergeyi temizlemek için, yumuşak, kuru ve temiz bir bez kullanınız. Aşındırıcı temizleme maddeleri kullanmayınız. Suya veya başka sıvılara bastırmayınız.
  Garanti Şartları: Kullanıcı hatası dışındaki durumlarda geçerlidir. Garanti Süresi: 2 Yıl
  Dikkat!...Bazı dış faktörler de ölçümü etkileyebilir. -Bir kulağın üzerine yatılmış ise, -Kulaklar kapalı ise,

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !