• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin
 • Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Borvit Nano Teknoloji Ölü Deri Temizyelici jel

Stok 10+

29.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Tüm cilt sorunlarına Nano Borvit TEKNOLOJİSİ!
  Gün geçmiyor ki, gelişen teknoloji insanların sorunlarına çare üretmesin.  Bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek uç ürünler haline getiren Fhm Nanoteknoloji Akdemisi Bor veToryum Ürünleri Ar-Ge merkezi, ürettikleri nano bor elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit teknolojisi adını verdiği ürünü üretti.

  Fhm Nanoteknoloji Akademisi olarak bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek 5 ila 50 nanometre büyüklüğünde adına BCDP (boron cyrstal diamond powder) adını verdiğimiz özel kristaller ürettik. Nano Bor Elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit Jel teknolojisini geliştirdik.Tarafımızdan geliştirilen teknolojik jel, sürüldüğünde ölü derileri kaldırmakta ve bakterileri öldürerek hijyen sağlamakta ve derinin daha canlı, daha parlak kalmasını sağlamaktadır. Nano Borvit jel teknolojimiz, dünyada bor madenleri ile yapılan ilk jel olma özelliğinden dolayı, Almanya’da bulunan Dünya Teknoloji Müzesi’ne konulması için başvuruda bulunacağız, Teknolojimiz eller, ayaklar ve göz hariç tüm vücutta kullanılabilir özelliktedir.

  Bor madeni, uzun çalışmalar, testler, deneyler...
  NanoBorvit bugüne kadar cilt yenilenmesinde ve onarımında kullanılan dünyada ilk olma özelliğine sahip, Yani bu önemli madde Bor madeninden yapılan ilk jel olma özelliğini taşıyor!

  Bu maddeler için özel test ve deneyler oluşturuldu. Ne derecede etkili olduğu canlı denekler üzerinde test edildi. İşte  birkaç örnek;

  KESE DÖNEMİ SONA ERİYOR

  Fhm Nanoteknoloji Akademisi Genel Müdürü Mehmet Can Arvas, “Hamamlarda ölü derileri kaldırmak ve temizlemek için yapılan ‘kese yapmak’ dönemi, Nano Borvit jel teknolojisiyle tarihe karışacak. Tamamen jel kullanımıyla ölü deriler temizlenerek ve bakterilerden de temizlenmiş olan cilt daha hijyenik hale gelecek, ayrıca cilt bakımı da yapılmış olacak. Özellikle dünyanın birçok ülkesinde Türk teknolojisi olarak yerini alacak” diye konuştu.

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !