• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Balsam Ayak Bakım Seti

Stok 10+

39.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Ayak kokusu artık sizi üzmesin!
  Ayak kokusu insanın özgüvenini yitirmesine neden olan, psikolojisini olumsuz etkileyen problemlerden biridir. Kişi bu problem yüzünden ayakkabılarını çıkartmaya korkar hale gelir. Başka bir ortamda rahat edemez. Zamanla çeşitli sosyal ilişkilerden korkar ve uzak durmaya başlar. 

  Ayak Bakım Seti, özel formülüyle ayak kokusu ve yol açtığı olumsuz duyguları gidermeye yardımcıdır. Tek kullanımda ortalama 120 gün etkili olan Foot Care kür  ile artık ayakkabılarınızı çıkartmaktan korkmayacaksınız! Herkes ayak kokunuzu hissediyor diye tedirgin olmayacaksınız...  Kimler Koku Problemi Yaşar?
  Yapılan çeşitli araştırmalar sonucu; 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, 14-50 yaş arasındaki erkeklerin %70'inin ayak kokusu problemi yaşadığı görülmüştür.

  Ayak kokusunu önlemek için öncelikle ayak bakımınıza özen göstermeniz gereklidir. Aynı ayakkabıyı ya da çorabı günlerce giymemek de bakterilerin çoğalmasını önler. 

  Fakat asıl problem, ayağınızın bakteri üretimine elverişli olmasıdır. Bunu ancak bakteri üretimini engelleyerek önleyebilirsiniz. Ayak kokusuna etkili çözümü sunan Foot Care ile ayaklarınızdaki bakteri oluşumuna bağlı ayak kokusunu önleyebileceksiniz.

  Ayak Kokusu Nedenleri Nelerdir? ; Ayak kokusu probleminin en önemli nedeni bakterilerdir. Bakterilerin ayağa kontamine 
  olması sonucunda gözenekler tıkanarak ve normal ayak florası bozulur. Bu sebeple ayak kokusu yapan bakteriler kendisini gösterir. 

  Ayaklar sürekli kapalı olan ayakkabılarda uzun süre kaldığından dolayı bakterilerin çoğalmasına elverişli bir ortam hazırlar. Özellikle de iki gün ya da daha uzun süre aynı ayakkabıyı giymek bakteri oluşumunun en büyük sebeplerindendir. Bu tür sebeplerle ayak kokusu kaçınılmaz bir hale gelir. 

  Ayak kokusunun başlıca nedenleri;
  • Her gün aynı ayakkabıyı giymek
  • Sık çorap değiştirmemek
  • Ayak temizliğine yeteri kadar özen göstermemek
  • Ayaklarda terleme yapan yakıcı kumaşlardan yapılan çoraplar giymek
  • Rahatsız, sıkı, ayakları terleten ayakkabılar giymek
  • Ayakların uzun saatler boyunca ayakkabının içerisinde olmasıyla terleyen ayakların kurumasına izin vermemek.

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !