• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

Ab Rocket Twister Mekik Çekme Aleti

Stok 10+

99.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Diğerlerinden Farkı Nedir ?
  Bu öncü özelliklere sahip alet, üst, alt, orta ve yan karın kaslarınızı çalıştırırken; sırtınızı yasladığınız dönen bantları başınızı ve boynunuzu destekleyecek ve size yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir masaj keyfi yaşatacak! Geleneksel karın egzersizlerinizi kolay, eğlenceli ve daha tesirli antremanlara dönüştürecek.

  Ab Rocket Twister sayesinde günde 5 dakika egzersiz yaparak inanılmaz güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz.   Sistemin İçinde Neler Var ?
  Ab Rocket aleti ve 3 adet direnç silindir seti • Boyutları: Renkli kutusu içinde iken 65 X 35 X 20 cm • Ağırlığı: 8 kg. Azami taşıyabileceği yük: 130kg • Garanti Süresi: 2 Yıl
  Ab Rocket Twister
  ile sadece öne ve arkaya mekik çekmekle kalmaz, aynı zamanda sağ ve sol yanlara doğru da esneme ve gerilme hareketleri yapabilirsiniz. Bu teknoloji tamamen Ab Rocket Twister’a özgüdür ve başka hiçbir mekik aleti bu sisteme sahip değildir.
  Ab Rocket Twister kullanmak inanılmaz şekilde kolaydır. Eğer sallanan bir sandalyede kendinizi sallayabiliyorsanız, Ab Rocket Twister da kullanabilir, rahatlıkla mekik çekebilirsiniz demektir.

  Twister bölümünün kilidini açın ve yanlara doğru egzersiz çalışmasına başlayın. Kısa sürede sadece ön ve arka karın kasları değil, yan karın kaslarınızdaki değişimi de gözlerinizle görecek, Ab Rocket Twister mekik aletinin yaptıklarına inanamayacaksınız.

  Ab Rocket Twister’ın bu kadar etkili olmasının sırrı, geliştirilmesinde kullanılan teknolojide yatıyor. İster ön ve arka, ister sağ ve sol yan fark etmeden, tüm karın bölgenizi rahatlıkla çalıştırabilecek şekilde tasarlanan Ab Rocket Twister sayesinde, bugüne kadar görmediğiniz bir hızla hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

  Ab Rocket Twister kullanırken boynunuz ya da başınız kesinlikle rahat edecek. Herhangi bir zorlama olmadan, başınızı Ab Rocket Twister’ın üst kısmına dayayarak egzersiz yapacak, normal mekik egzersizi ile yaşadığınız ağrıların ve sorunların hiçbiri ile karşılaşmayacaksınız.

  Sahte Ab Rocket'ları Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

  - Ab Rocket sadece ve sadece renkli olan ve demiri gri olan ürün orjinaldir. - Ab Rocket renksiz saman kutular orjinal değildir. - Ab Rocket' ta kutusu renkli olupta demiri beyaz boyalı olan ürün orjinal değildir. - Eski mekik yöntemleri ve mekik aletleri beli ve sırtı yorarken, Orjinal Ab Rocket Mekik aleti yorulan bölgelere, siz çalışırken, döner başlıkları ile masaj yapar. Ağırlığı: 8 kg. Not: Bu tip zayıflama aletlerini sadece göbeği olan kişiler kullanmayacak bu tip sıkıntıları olmayan kişilerinde kesinlikle kullanması tavsiye edilmektedir. Bu tip problemler ile ileride karşılaşmamak ve formunu korumak için ihtiyacı olan olmayan herkesin kullanması gereken bir alettir

  ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

   

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !