• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

3 Adet Bunee Saç Fiberi Tarağı

Stok 10+

19.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!
  • BUNEE KULLANIMI:

   1.AŞAMA: 
   Saçınızı havlu ile ya da kurutma makinesi ile tamamen kurutun. Bunee yalnızca kuru saça uygulanmalıdır.
   —————-
   2.AŞAMA: 
   Bunee kutusunu bir elinize alarak gürleşmesini istediğiniz bölgenin 7.5- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, kutuyu o bölgeye yaklaştırmalısınız.Bunee'i dilediğiniz alana doğru serbestçe sallayınız, çevredeki alana düşen lifler için endişeye kapılmayınız, onlar kolayca kaybolacaklardır.Alın bölgesine uygularken, baş parmak ve işaret parmağınızı kullanarak saçlarınızla alnınız arasında bir sinir oluşturun ve liflerin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun.
   —————-
   3.AŞAMA: 
   Saçınıza hafifçe vurmak, Bunee liflerinin serpildikleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert bir fırça kullanarak saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Saçınızın serpmiş olduğunuz Bunee lifleriyle daha kolay sekil aldığını fark edeceksiniz.
   —————-
   4.AŞAMA: 
   Eğer sağlanan kamuflaj yeterli değilse, Bunee liflerinden daha fazla serpin ve elinizle hafifçe vurarak ya da fırçalayarak saçınız tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar devam edin.Fiberhold Bunee spreyi hafifçe sıkarak lifleri yerinde sabitleyiniz.

   ( SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. )

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !