• Resmi büyültmek için imleci üzerine sürükleyin

11 Adet Fiber Shake

Stok 10+

440.00 TL

Miktar:

  Promosyonlar

  Sipariş verirken Banka Havalesi ile ödemeniz durumunda %5 indirim kazanabilirsiniz!

  Ürün Açıklaması

  Fiber Shake Nedir?
  Açlık hissini bastırmak ve yağ yakmak amacıyla üretilen fibershake doğal mide kelepçesi ürünü toz halinde olup hava geçirmeyen özel kilitli ambalajında muhafaza edilmektedir. Fiber shake 1 paketinde 10 günlük kullanım için uygundur. Göbek ve basen yağları için içerisinde lcarnitine yer almaktadır.

  Fiber Shake Kullanımı?
  Ürünün kullanımı oldukça basittir. Kilitli ambalajında hava geçirmeyecek şekilde muhafaza edilen paketten 1 tatlı kaşığı kadar alınan toz 250 ml su veya süte karıştırılarak iyi çalkalanmalıdır. 250 ml su ölçeği orta boy su bardağına tekabül etmelidir. Günde 2 kez kullanılabilir. Oda sıcaklığında ideal erime sıcaklığı olmasına karşın tercihe göre soğuk suyla da tüketebilirsiniz. Hava sıcaklıkları göz önüne alınarak çok sıcak havalarda içerisine buz takviyesi de yapılabilir. Ürün çikolata aromalı olup, tadı ve kokusu rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmıştır.

  Fiber Shake İçeriği Nelerden Oluşur?
  Fibershake kakao ve tarçın tadında olmasına rağmen içerisinde L-carnitine, glucomannan , tarçın, kakao, tarçın, yeşil çay, sandoloz sakızı, elma ekstratı, B6 VE B3 vitaminleri bulunur.

  Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

  Yorumunuzu Yazın !